Penalty Shootout: Multi League

85%

Spuštěno: 12469x |


Ovládání hry - Penalty Shootout: Multi League

Popis hry - Penalty Shootout: Multi League

Penalty Shootout: Multi League V této fotbalové hře si můžete vybrat buď národní soutěž v jedné z velkých zemí světa nebo celosvětovou soutěž, kde je i naše reprezentace! Následně se budete muset probojovat ze základní tabulky do vyřazovacího pavouka. Každý tým, který se vám podaří porazit je mnohem náročnější. Snažte se trefit každou penaltu a chytit každý vystřelený míč.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Hezká hra kopání a chytání penalt. Vždy je 5 kopů a 5 chytání. Kopání je docela jednoduché a musíš přesně klikat myší na zamíření strany, výšky a pak síly kopu. Horší to je s chytáním, protože tam se Ti objeví místo, kam kope na velice krátký okamžik a to už míč letí. Základní skupinu jsem bez problému vyhrál a pak jsem ve vyřazovacím stromu prošel prvním kolem, ale ve druhém kole, když jsem vyhrál 5:3, tak místo abych postoupil, tak se skóre vynulovalo a kopalo znova 5 krát a tam mi hra nedala šanci skórovat ani jednou. Skončil jsem se ziskem 2250 bodů.smajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Můj rekord po dohrání 3 150.

Edit 22:38: otto46: Teda, ony jsou i nějaké megabonus body za větší sérii vstřelených a neobdržených branek - jsem 2 zápasy po sobě vyhrál 3:0 a najednou z 2 200 bodů jsem měl 6 000 bodů.

Takže nový rekord mám 6 300 b. smajl

+ +1 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.