Parking Packers

77%

Spuštěno: 1744x | 0,68 MB


Ovládání hry - Parking Packers

Popis hry - Parking Packers

Parking Packers Cílem v této hře bude zaparkovat všechny auta u hotelu. Potom musíte schovat klíče do budky a čekat, než si dotyčný bude chtít vyzvednout auto. Pozorně sledujte auta, protože každé má jinou barvu i velikost. Podaří se vám je všechny správně zaparkovat a zpět doručit?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Docela ... zajímavá hra. Jste obsluha parkoviště a parkujete auta. Zajímavé na tom je ovládání - nikoli na klávesnici, ale za pomocí myši. Abyste se hnuli, musíte kliknout na postavičku, které je ze začátku napravo v horní části od vjezdu na parkoviště, a pak se s ní za pomocí držení LTM pohybovat - k autům a do domečku ve středu.
Jste omezeni časovým limitem 5 minut a máte za tu dobu zaparkovat 10 aut a posléze s nimi odjet. Jelikož jsem se ze začátku hledal, tak se mi jich podařilo odvézt jen 7, další 3 zůstala stát na parkovišti, tak nevím, zda má hra více úrovní, zkoušet se mi to ale již nechce smajl
Jinak v domečku se vám ukáže vždy, na který háček klíček pověsit a který klíček je třeba k danému autu, které chce pryč, takže si to nemusíte pamatovat. Tyto věci poznáte tak, že kolem nich bliká orámování.

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.