Highway rally

5 hlasů .100%

Spuštěno: 24841x | 20,59 MB


Ovládání hry - Highway rally

Pohyb
Pohyb
Turbo
C
Pohled

Popis hry - Highway rally

Highway rally Parádní závodní hra, ve které se budete prohánět po tratích z dálnic. Na těchto tratích se navíc objevují skokanské můstky a různé bonusy v podobě turba nebo mincí. Za získané mince můžete nakupovat nová vozidla, tratě nebo vylepšení.

Hra vyžaduje nainstalovaný doplněk Unity 3D.

Vložit hru na stránky

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

nevimjmeno2VIP(Rakeťákovci)

Takto je pro mě suverénně nejlepší závodní flash-hra. Libová grafika, hra se neseká, libově postavené tratě, krásná fyzika aut. Velmi krásně udělané menu hry. Vylepšení aut, nové auta, achievementy. Chybí mi tady detailní statistiky. Vadí mi ,že každou trať musí hrát několikrát, jelikož ani auta na max nic nezmůže a trvá než nakoupíte nové. Pak je docela chyba tohoto webu, že ty hry má OFF-LINE, takže se nemohu podívat na WORLD traťové časy abych viděl jaká jsem lama smajl a taky nemohu získat FREE credity za podívaní na stránku vydavatele.

+ +0 -
nevimjmeno2

otto46VIP(Klubovna)

Hezká grafika hry závodění na okruhu. smajlsmajlsmajl Po nakoupení vylepšení se dá dobře závodit a vyhrávat. Překvapující jsou díry na závodním okruhu. Protože o nich nevíš, tak napoprvé do nich určitě spadnešsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.