High Vaultage

56 hlasů Hra s oceněním .77%

Ovládání hry - High Vaultage

Běh / Ovládaní letu
Odražení / Vypouštění plynů

Popis hry - High Vaultage

High Vaultage Hrdinů této hry je hned několik, ale spojuje je jediné - touha doletět co nejdále a co nejvýše. Pokoušejí se o to pomocí skokanské tyče, kterou se odrážejí až do nebeských výšin. Let jim prodlužuje i cílené vypouštění trávicích plynů. Jejich množství je však omezené, proto musí sbírat nezdravé pochutiny, které se vznášejí v okolí. Odemknete všechny postavy, vylepšení či tratě a získáte jednotlivé ocenění? Pojďte to zkusit!

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Mave33VIP(Gods of Raketka)

edo: Skore se ti neukládá z toho důvodu, že již tam máš jednou uložený výsledek - 84181. Což znamená, že se nižší nikdy neuloží. Musíš nahrát vyšší než ten původní.

+ +0 -
Mave33

elkarionnVIP

jak mám zapsat score? Už jsem tu hrála a score se bez problémů zapisoval, a teď nic. Kde je chyba? (stále stejný prohlížeč...)

+ +1 -
elkarionn

edoVIP(Gods of Raketka)

Výboná soutěž v specialnom ocenení,moc se mi líbí. Chtel bych ješte se dozvědět jak přidelujete speciální úkoly,když ja je mám a přitelkyne je nemá,přitom už ma taky ocenení legendu.

+ +0 -
edo

edo: Tie speciálne ocenenia dáva systém automaticky. Vždy po splnení určitej veci. Za dĺžku letu v čase sú vtáci: medený, bronzový, strieborný, zlatý. Potom za dĺžku letu v stopách sú tiež nejaké trofeje, medená, bronzová, strieborná, zlatá. Dalšie sú za výšku. No je ich dokopy 22. Mne ešte niečo chýba, ale ak sa zadarí, tak budem mat všetky ocenenia. A tie ocenenia sa nedajú všetky získat na prvý pokus. Takže treba viac krát skúšat. smajl

+ +1 -

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.