Gun Wielder: Glock Series

26 hlasů .83%

Spuštěno: 5224x | 0,14 MB


Ovládání hry - Gun Wielder: Glock Series

Nabít

Popis hry - Gun Wielder: Glock Series

Gun Wielder: Glock Series Máte rádi střelbu na cíl? Ano? Tak to vás určitě pobaví tato střelecká hra. Máte k dispozici rakouskou pistoli Glock ráže 9mm a vaším úkolem bude se co nejpřesněji trefovat do cílů. Dávejte pozor, abyste nevystříleli na jeden cíl celý zásobník. Buďte rychlí a přesní, potom se vám vypočítá procentuální úspěšnost a jdete do dalšího levelu až na konec. Kdo z vás bude ten nejlepší ostrostřelec?

Pro uložení výsledku se hra musí dohrát až do konce.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

RaptorVIP

hmm 126k a nikde cudlik jak to ulozit :-( Zacinam byt alergicky na nefunkcni hry.

hm vazne? Tlacitko "restartovat" odesila skore? a jen pulku?

+ +0 -
Raptor

Mave33VIP(Gods of Raketka)

Raptor:No, ale to je chyba, číst bys je měl, je tam většinou spousta informací smajl. Jinak, každou hru, kterou uznáme za vadnou samozřejmě z úkolů vyřazujeme.

+ +0 -
Mave33

RaptorVIP

Mave33: Napiste to jako warning do popisu hery a nikdo se divit nebude smajl Jinak mi hlavne vadi to, ze mi tu hru vygeneroval agent a kdyz jsem nahral potrebne skore, tak jsem to vypl. Hra me nebavi. No a pote jsem zjistil, ze to skore nemam. To neni zrovna koser. Cili by ta hra nemela byt ani v ukolech, ne? A navic - komentare pod hrou nectu smajl

+ +0 -
Raptor

hunysVIP

to ukládání skóre je nějaké divné smajl nahrál jsem něco málo přes 11.000 a připsalo mi to něco přes 8.000 bodů??? no nic smajl jsem v tabulce prozatím a to stačí

+ +1 -
hunys

Mave33VIP(Gods of Raketka)

hunys:S tím bohužel nic neuděláme. Myslím si, že reálné je to co nastřílíte do posledního kola. Měl jsm 48k a pak, jak se mi ukázala černá obrazovka s restartem, tak tam byl dvojnásobek.

+ +2 -
Mave33

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.