Gun Masters

90%

Ovládání hry - Gun Masters

Popis hry - Gun Masters

Gun Masters Ve hře Gun Masters budeš mít za úkol sestřelovat nepřátele v budově. Hra se hraje na tahy, kde máš ty vždy první tah. Pokud se ti ale nepodaří odstřelit panáčka na první ránu, je dost možné, že potom on odstřelí tebe.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Jak píše Kurka, automaticky se mění náměr a ty volíš jen okamžik odpalu, aby jsi trefil (nejlepší je do hlavy za 6 bodů a to odrovná i bosse rychle), ale nesmíš minout, jinak začínáš od nuly. Já se dostal do levelu 3 a zisk 84 bodů.smajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

Opěr jedan z herna přesnost načasování. Podobná hra tady byla nedávno s panáčkem z raketometem. Tato hra mi ale přijde těžší než výše zmíněná. Zde máte 1 pokud na zásah panáčka, jinak vás zastřelí. Míření je trošku složitější, ale za přesnou ráno máte 3 body, za "headshot" 6 bodů. Po určitém počtu panáčků (nepočítal jsem je, ale asi 5?) je BOSS, kterého na jednu ráno netrefíte, ale pak zdrhá, takže se dá zabít.
Já na asi 3. pokud nahrál 93 bodů, a skončil jsem v kole 2 u BOSSe.První ránou jsem trefil, druhou bohužel minul. smajl
Dají se také získávat mince za zabití Headshotem, za které si lze nakoupit lepší zbraně, ale já zatím hrál se základní pistolkou.
A ještě jeden poznatek. Jakmile projedete nějaké kolo a zabíjí vás v dalším, začínáte z toho kola, ve kterém vás zabili, takže lze hrát postupně a třeba i dohrát, pokud to vůbec konec má. smajl

+ +2 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.