Gods Of Arena

5 hlasů .75%

Spuštěno: 11162x | 0,03 MB


Ovládání hry - Gods Of Arena

Ovládání

Popis hry - Gods Of Arena

Gods Of Arena Staňte se bojovníkem v této akční hře a bojujte proti desítkám nepřátel v aréně nebo v pouličních bojích. Za každého poraženého soupeře získáte peníze, které musíte využít na nákup nových zbraní a dalších vylepšení. To vám umožní porazit stále silnější nepřátele.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

HugulVIP

Tak jsem hru po 2 dnech dohrál. Hra sice nekončí po vymlácení 3tího města, ale už tam není co dělat kromě podružných soubojích.

Max lvl gladiátorů je 25. Za každý lvl dostanou do každého atributu (kromě posledního) +2 body. Poslední atribut je pokaždé +1.

Hra je v podstatě jen o speckách, bez nich se nedá vyhrát ani ten nejsnadnější souboj. Proto jakmile můžete mít zbraň se speckou ta ji hned nasaďte a klikejte. Jakmile začne speckovat oponenent a vytlačí Vás do kraje bojiště tak je většinou konec, protože pokaždé mají lučišníky, kteří Vás ustřílí. I když mě se jevili lučišníci v mých řadách jako nejslabší class.

I když jsme se snažil hrát každý class, tak ve finále naprosto nejsilnější class je Retiarius a to v okamžiku kdy dostane zbraň se speckou Immobilize. Ta specka neni vůbec silná a co se týká DPS tak je téměř nanic. Její obrovská výhoda je, že se soupeři přestanou hýbat. Ale vůbec nejsilnější na této specce je to, že se nabíjí neuvěřitelně rychle. Pokud nasadíte 2-3 nebo víc Retiariusů a začnete dokola speckovat Immobilize tak si oponen ani neškrtne.

Se 2ma Retiariusami jsme ostatně udělal poslední 2 boje ve 3tím městě, které bez toho prostě nešli dát.

Hlavní linie hry jsou boje ve 3ch městech, ostatní boje jsou jen kvůli penězům aby se dali nakoupit lepší zbraně a brnění (zelené / modré / červené - to je samozřejmě nejlepší smajl ). Někdy se taky z bojů dají vymlátit pěkné předměty.

Hra mě opravdu moc pobavila, škoda že nepokračuje.

+ +3 -
Hugul

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.