Galactic Upgrade

74%

Ovládání hry - Galactic Upgrade

Popis hry - Galactic Upgrade

Galactic Upgrade Vysbírejte s raketou všechny hvězdy a pak obleťte družici dokola, abyste mohli ukončit level. Na začátku to bude snadné, ale později se budete vyhýbat i asteroidům, takže si dávejte pozor.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Relativně snadná hra, kde jak se píše v popisu, je třeba obíhat družice , abyste jim dali život. Těch druhů je tam více, a dle toho musíte kroužit v různých vzdálenostech, aby se jm plnila životnost.
Hra je relativně snadná a narozdíl od zde napsáného ovládání se lépe hraje na šipkách, tak je to napásno po spuštění hry. Hvězdy vysbírat nemusíte, za ně si nakupujete akorát lepší odpalovací rampu, ale k čemu je, na to jsem nepřišel, stejně jako na počet kol. Zatím jsem ve 26.
Co je dobré je to, že se projetá kola počítají, takže při novém spuštění pokračujete tam, kde jste skončili smajl

+ +0 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Mohla by to být hezká hra, ale reakce rakety je pro mně nepochopitelná. Někdy reaguje na kliknutí vedle ní a zatočí tím směrem, jindy na každé kliknutí, ať vpravo čí vlevo, se točí stále jedním směrem a jindy po sebrání hvězdy začne reagovat opačně. Prošel jsem asi 8 kol a stačí.smajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

otto46VIP(Klubovna)

Kurka: Asi si sedím na vedení, protože ten návod jsem pochopil jako levé tlačítko myši znamená doleva a pravé tlačítko myši znamená dopravasmajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.