Čtyři přírodní živly

28 hlasů .91%

Spuštěno: 24807x | 6,80 MB


Ovládání hry - Čtyři přírodní živly

Popis hry - Čtyři přírodní živly

Čtyři přírodní živly V této hře dostanete možnost vytvořit 4 krásné víly ztělesňující 4 přírodní živly (oheň, voda, země a vzduch). Vyberte jim barvu pleti, očí, vlasů, oblečení, která by podle vás mělo ztělesňovat tento živel. Vyberte jí tvar rtů, očí, vlasů, prostě zapojte svoji fantazii a vytvořte si víly podle svých představ.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Barunka99

U mě není tradiční hraní oblíkaček ale tohle rozvíjí kreativitu ! Já jsem nacpala všechny živly do jednoho obrázku a vypadá to dobře ale kdybych si měla vybrat mezi ovládáním jednoho z těchto živlů tak určitě vítr protože ten přemůže všechny z těchto živlů. Rozfouká oheň, odežene přírodu, a odnese vodu jako mořské vlny.

+ +0 -
Barunka99

Sitýnka

Česky-Czech:sem ohen kdo je ohen, dá plus+ smajl Anglicky-English: i am fire who is a fire, have plus+smajl Slovensky-Slovania:som ohen kto je ohen, dá plus+smajl smajlsmajlsmajlsmajlumím hodně jazykůsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +1 -
Sitýnka

Barunka99

Sitýnka: No jo čeština slovenština a angličtina jsou hrozně těžké jazyky. Navíc angličtinu umí každý,a slovensky i česky umí každý. Tak tím pádem nevím k čemu byla vaše poznámka ,,umím hodně jazyků.'' Odpusťte ale mě už tato poznámka irituje.

+ +0 -
Barunka99

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.