Chalky

7 hlasů .92%

Ovládání hry - Chalky

Popis hry - Chalky

Chalky V této hře si procvičíte vaší vizuální paměť. Vaším úkolem bude dovést trojúhelníček až do terče. Jenže po cestě na vás bude čekat spousta překážek, kterým se musíte vyhnout. Také nezapomeňte vysbírat všechny hvězdičky. Podaří se vám vyřešit každý level?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Moc prima kreslící paměťová hra, ve které se vám na začátku objeví pole s hvězdami a překážkami, které byste si měli zapamatovat, ať víte, kudy vést raketku, neboť po kliknutí na ni vše zmizí. Jenže s tou pamětí to není tak horké, neboť pak se nemáte moc dle čeho orientovat, takže hra je spíše o intuici.
V každém kole máte možnost posbírat 3 hvězdy, v některých kolech máte 2 raketky, v jednom, pokud si dobře pamatuju, tak i tři. Ty pak slouží k tomu, že se jednou jste na klíči, který vám otevře "dveře" barvy klíče, a s druhou pak "putujete". Stále překážky jsou kresleny bíle.
Ve hře je také možnost sbírání mincí, ale nevím jak, protože jsem si toho všiml až v posledních dvou kolech. Za ně lze nakoupit "světlo" pro raketku (10 mincí) , či objevení pole na 3 vteřiny (15 mincí). Ale to se dle mě nevyplatí, světlo je výhodnější. Nabídka je vlevo na tabuli. Já světlo použil až v posledních dvou kolech, kde to bez toho asi ani nejde, cesta je moc složitá a náročná. Ostatní kola jsou relativně v pohodě, přituhne až od 30. kola.
Celkem k řešení 40 kol a všechny jsem projel na 3 hvězdy, takže nemožné to není.
Celkem

+ +0 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Výborná hra na procvičení obrazové paměti. Pomůže orientovat se podle bodů vedle tabule, které zůstanou vidět. Hru jsem si dal mezi oblíbené.

+ +4 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.