Box Master

75%

Spuštěno: 2548x | 1,49 MB


Ovládání hry - Box Master

Popis hry - Box Master

Box Master Cílem v této hře je najít cestu ven. K tomu budete používat krabice, které vypustíte mezerníkem a také tou samou klávesou je zastavíte. Zastavujte krabice tak, abyste si vytvořili cestu ven.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Dvacet levelů skákačky přes překážky. Už druhý level mi dal zabrat a přes třetí se už nedostanu vůbec. Odhodím bednu na prostřední ostrůvek, ale ony sklouzne dolů. Rychlé kliknutí na mezerník k zastavení bedny na místě se mi nedaří, aby bedny byly na sobě.smajlsmajlsmajlsmajl Teď jsem zjistil, že bedny můžeš zastavit i v prostoru.

+ +1 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: To by mě teda zajímalo, jak jsi dal bez toho druhý level? Tos je měl všechny dole u ostnů? smajl Když nevíš, stačí se mrknout na upoutávku hry a ta občas poradí smajl
Já zatím 3. kolo, uvidíme, kam se dostanu smajl
A zatím jedno malé doplnění - body jsou za projetý level - 100 b., za čas, resp. rychlost, ale nevím, kde čas plyne, a za nepoužité bedny, kdy je za každou zbylou 50 b.

Edit 22:24: otto46: V Dalších kolech ty bedny moc nevyužívám, se dají dát i bez nich. Zatím jsem v půlce, druhou dám zítra smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.