Bomb It Mission

76%

Spuštěno: 6452x |


Ovládání hry - Bomb It Mission

Popis hry - Bomb It Mission

Bomb It Mission Parádní hra, která obsahuje mnoho úrovní, ve kterých budete pokládat bomby a snažit se vyhrát kolo. Když zničíte ovoce, tak můžete získat bonus pro svoji postavičku.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

nevimjmeno2VIP(Rakeťákovci)

Jako velmi dobrá hra, ale škoda těch bugů. Jednou se mi sekla hra když se načítal další level, pak jsem zase narazil na nesmrtelného dinosaura, kterého nezabilo ani 12 bomb...no škoda, ale jinak libovka.

+ +0 -
nevimjmeno2

otto46VIP(Klubovna)

18 levelů hry, která je remakem staré hry z počátků her na PC. Pozor ovládání je šipkami (pohyb) místo uváděné myši. Musíš se dostat k překážce, položit bombu a rychle utéct za roh a pak sebrat co se objeví. Pak splnit, co máš v zadání (první kolo zničit všechny na ploše, druhé kolo sebrat všechny mince atd). Získané hvězdy jsou za čas, který Ti zbyl - tudíž hrát co nejrychleji.smajlsmajlsmajlsmajl

+ +3 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

Dyna Blaster alias Bomberman. Co víc dodávat? smajl
Snad jen tolik, že ve výše zmíněných hrách máte za úkol najít dveře do dalšího levelu respektive všechny nepřátelé zabít. Zde máte asi 16 (nebo 18?) kol, ve kterých máte pokaždé jiný úkol. V prvním zabít všechny, ve druhém posbírat všechny mince, ve třetí se dostat k vlajce atp.
Ničit lze jen ovoce a koktejly v kokosu, a občas se objeví nějaké vylepšení. Např bomba navíc, bazooka místo bomby, bětší plamínek, dráček, který může ovoce přeskakovat, nesmrtelnost, rachlejší chůze = auto, atp,

+ +5 -
Kurka

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Jenže já to vždy napíšu tak ořezaně, že mě doplníš smajl
A pak, tys byl rychlejší u jiných her, dnes např. u té hopsačky s ufonem smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.