Battle Disc

80%

Ovládání hry - Battle Disc

Popis hry - Battle Disc

Battle Disc Ve hře Battle Disc bude tvým úkolem dostat disk, nebo pu, chcete-li, do brány protivníka. V každém levelu to ale bude o něco těžší, protože tam bude víe protivníků a budeš muset používat odrazy o stěny, abys puk do brány dostal.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Hezká hra tak trochu na postřeh a rychlou reakci. Cílem je odstranit soupeřovy obdelníčky, které slouží jako branka. Nemusí se trefit přímo, staří i do boku. Panáček se ovládá myší a má jen omezený prostor k pohybu - nepohybuje se na celé půlce. Pokud se disk nepodaří chytit včas, tak smůla.
Výhodu to má, že si nemůže dát vlastním diskem branku, vždy jen diskem opačné barvy. V pozdějších kolech je potřeba k odstranění branky více úderů, resp. dva.
Celkem je 9 částí po 3 kolech, kdy v každé je třetí kolo "BOSS". V poslední deváté, je to masakr. Tam je těch protivníků 6 a dát gol dá práci, ale nakonec se mi to povedlo dohrát. Opakovat jsem musel jen 1× a opakuje se dané kolo, nikoli celá část.

+ +1 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

9 levelů hezké hry něco jako hokej. V každém levelu máš dvě hry a souboj s bossem. V posledním levelu (devátý) je proti tobě až 6 hráčů, takže trefit branky (a to už všechny dvakrát) dá trochu zabrat. Pokud prohraješ, můžeš pokračovat dále znova (naštěstí ne od začátku). Já prošel vše a stačí.smajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.