Absorbed 2

5 hlasů .100%

Spuštěno: 11037x | 4,35 MB


Ovládání hry - Absorbed 2

Pohyb
X
Akční klávesa

Popis hry - Absorbed 2

Absorbed 2 Přinášíme vám druhý díl akční skákačky, ve které se opět s hlavním hrdinou vydáte na nebezpečnou cestu. Vaším úkolem bude zdolat nejen mnohé překážky, ale také si budete muset poradit se spoustou protivníků. Využívat přitom budete vaši schopnost absorbovat a následně vyhazovat různé předměty.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Klubovna)

Moc hezká skákačka. Již dohráno. Celkem 22 kol, ve kterých jde o to dostat se bez smrti do cíle, abyste měli co nejvíce hvězd. Ve hře je možno také sbírat achivementy - celkem jich je 10. Já jich nasbíral 9, jen poslední je za nasbírání všech 66 hvězd. Já jich nasbíral jen 36. Dost často jsem vyhořel na minách, laserech a podobných věcech.
V posledním kole není žádný BOSS, jen je trošku náročnější než kola předchozí. Je dobré mít neustále ve zbrani nějakou tu věc, nikdy nevíte, kdy se může hodit a museli byste se vracet. Lze tam dávat nejen věci (bedny, barely, ...), ale i nepřátele (zombíky, lasery na stojanu).
Po dohrání píší pokračování příště, takže se určitě můžeme těšit na další díl.

+ +1 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

22 levelů hezké logické hry, kde využíváš speciální vlastnost - magnet (ovládaný X), kterým předměty přitahuješ, schováváš do úschovy na další použití a pak odpaluješ. Pokud nechceš odpalovat, tak položíš pomocí mezerníku. Pokud splníš level bez ztráty života, získáš 3 hvězdy.smajlsmajlsmajl

+ +2 -
otto46

KurkaVIP(Klubovna)

otto46: Doplním, že lze sbírat do zbraně i nepřátele a pak je vystřelovat, takže je nemusíte ničit jen předměty smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.