MMO

Damokles

Chcete si zkusit žít jako dospělý nanečisto? Pak je tu pro tebe Damokles, on-line prohlížečová simulace reálného života. Po jednoduché registraci se dostaneš do vesnice Vidlákov, která bude na dlouhou dobu tvým domovem.… (více)

Hrát
Hra - Damokles
Video se načítá

Gunwest

Líbí se vám westerny? Hráli jste si rádi na kovboje a indiány? Pak je on-linovka Gunwest to pravé právě pro Vás! Zavede Vás na divoký západ do doby nesmiřitelného boje o každičký metr území mezi indiány, Mexičany a… (více)

Hrát
Hra - Gunwest
Video se načítá

BiteFight

Bite Fight je prohlížečová on-line hra, která vás zavede do zajímavého a zábavného světa fantasy, kde mezi sebou neustále soupeří upíři a vlkodlaci. Vydána byla roce 2005 a od té doby baví čím dál více lidí, kteří se… (více)

Hrát
Hra - BiteFight
Video se načítá

Zelené imperium

Zelené imperium je další z on-line prohlížečových her, ve které ale tentokrát vůbec nejde o žádné dobývání, boj, nebo obsazování území. Tato hra je absolutně mírumilovná a tvým úkolem je hlavně starost o zelené… (více)

Hrát
Hra - Zelené imperium
Video se načítá

Gladiatus

Gladiatus s podtitulem Hrdina Říma je on-line prohlížečový herní svět, ve kterém se budete moci stát opravdovým starověkým hrdinou. V kůži gladiátora bojujícího na život a na smrt budete poměřovat své síly s mnoha mnoha… (více)

Hrát
Hra - Gladiatus
Video se načítá

Soccerstar

Soccerstar je super hra, ve které se stáváte fotbalistou. Jako v jedné z mála, ne-li v jediné nejste jen „organizátorem sportu“ jako například majitel klubu, nebo manažer, ale přímo účastník - tedy hráč. Staň se… (více)

Hrát
Hra - Soccerstar
Video se načítá