MMO

Panzar CZ

Už vás nebaví jen tak bezcílně běhat po rozsáhlých online světech a plnit nudné questy? Máte bojovnou krev a tak chcete zažít jen ty největší bitvy? Koneckonců si pak můžete odpočinout u nějakého toho questíku. Panzar je… (více)

Hrát
Hra - Panzar CZ
Video se načítá

Skyrama

SkyRama je jedinečná online prohlížečová hra, ve které budete mít na starosti letištní provoz. Hra nabídne pěknou a propracovanou grafiku s mnoha detaily letadel a letišť. Co všechno Skyrama tedy nabízí? Jelikož je to… (více)

Hrát
Hra - Skyrama
Video se načítá

Anno Online

Pro všechny fanoušky strategií, připravte se na strhující budovatelskou hru, která vás naprosto pohltí. Vývojáři z Blue Byte studia (od roku 2001 UBISOFT) tvůrci mnoha skvělých her, jako třeba Settlers vám přináší, ANNO… (více)

Hrát
Hra - Anno Online
Video se načítá

League of Legends

Jste týmový hráč a máte rádi strategie? Tak v tom případě, byste měli vyzkoušet Free-to-play, akční strategii pod názvem League of Legends (LoL). Její zakladatelé se nechali inspirovat známou strategickou hrou - Defense… (více)

Hrát
Hra - League of Legends
Video se načítá

Pán hradu

Staňte se králem a nejvyšším velitelem v české online strategii Pán Hradu. Na trhu je opravdová spousta online her, které se pyšní svojí kvalitou a hratelností. Tato „onlajnovka“ je velmi neobvyklá v tom, že umožňuje… (více)

Hrát
Hra - Pán hradu
Video se načítá

Bella Sara

Slyšeli jste už o hře Bella Sara? Jestli jo, nebo ne je to hra, při které zažijete spoustu zábavy a spoustu dobrodružství. Ptáte se proč? Protože Bella Sara je kouzelné místo, které bylo vytvořeno pro dívky a jejich… (více)

Hrát
Hra - Bella Sara
Video se načítá

Lady Popular

Prohlížečových her pro dívky na internetu najdete několik. Ať už se jedná o hru s koňmi Howrse nebo Zoomumbu. Nově si ovšem můžete zahrát také hru Ladypopular, ve které se můžete stát slavnou hvězdou a tou… (více)

Hrát
Hra - Lady Popular
Video se načítá

Divoké kmeny

Divoké kmeny jsou velice populární a oblíbenou on-line browserovou hrou, která své účastníky zavede do hlubokého středověku. Každý hráč je potom na začátku vládcem a pánem v jedné vesničky. Ta je mu k dispozici pro to,… (více)

Hrát
Hra - Divoké kmeny
Video se načítá

Zoomumba

Zoomumba je krásně graficky zpracovaná online hra plná barev, zvířátek, ve které si budeš moci postavit vlastní zoo. Na začátku se zaregistruješ pod přezdívkou a heslem a hned potom můžeš začít s budováním. Jako první… (více)

Hrát
Hra - Zoomumba
Video se načítá

Ramacity

Vytvořte si od základů své vlastní město, ve kterém se stanete starostou a neomezeným vládcem. Stačí když se jednoduše zaregistrujete a pak můžete prostřednictvím svého prohlížeče zdarma na internetu stavět nejprve… (více)

Hrát
Hra - Ramacity
Video se načítá

Dobyvatel

Dobyvatel je on-line internetová hra, ve které nejde jen o zábavu nebo strategii, ale i o vědomosti. V české verzi tohoto celosvětově velice populoárního projektu jde o to, obsadit co nejvíce krajů České republiky a… (více)

Hrát
Hra - Dobyvatel
Video se načítá

Dragonfable

Dragon Fable je on-line prohlížečová hra, ve které se zadarmo můžete snadno registrovat a vstoupit do tajuplného kouzelného světa plného nadpřirozených postav, kouzel, draků, mágů a hrdinských činů. V této velice pěkně… (více)

Hrát
Hra - Dragonfable
Video se načítá

Stargate Game

Stargate Game je on-line prohlížečová hra, prostřednictvím které, se můžete zdarma ponořit do světa populárního televizního seriálu Stargate SG-1 a Stargate Atlantis. Momentálně má tato zajímavá hra, kde máte možnost… (více)

Hrát
Hra - Stargate Game
Video se načítá

The Crims

Staňte se na chvíli tím pravým zločincem ve hře The Crims. Stačí když se jednoduše zaregistrujete (nejlépe pokud tedy máte e-mail na Atlasu) a už vám stačí jen internetový prohlížeč, aby jste se mohli stát součástí… (více)

Hrát
Hra - The Crims
Video se načítá

Deepolis

Vypravte se do úžasných hlubin oceánu v opravdu skvělé a nádherně graficky zpracované hře Deepolis. Tato on-line prohlížečová hra je navíc vytvořena ve 3D grafice, takže si budete připadat, jako by oceán byl ve Vašem… (více)

Hrát
Hra - Deepolis
Video se načítá

Hockeyarena

Máte rádi hokej? Chtěli byste se stát manažerem hokejového týmu? Pak máte jedinečnou možnost a Hockeyarena je ta pravá hra pro Vás. V této prohlížečové on-line hře se po jednoduchém zaregistrování zadarmo stanete… (více)

Hrát
Hra - Hockeyarena
Video se načítá