Langevo

Langevo je novinka ve světě MMO pařeb! V čem je tato hra tak výjimečná? Langevo vás totiž dokáže naučit slovíčka cizích jazyků a to formou zábavy! Jak takové učení tedy vypadá?

Hra je situována jako velká farma, kde můžete nakupovat políčka nebo ohrádky se zvířátky. Políčka se zeleninou slouží k tomu, abyste si vybrali slovíčka z jednotlivých kategorií, jako jsou budovy, zvířata, domácnost, práce nebo slovesa. Podle toho jakou máte úroveň hráče, můžete kupovat i políčka. Na základní políčko se vleze 10 slov.

Ohrádky se zvířátky pak fungují tak, že si sami vložíte slova a jejich překlad. Tyto slova se pak učíte stejně jako slova z políček. Při zkoušení pak slova můžete vybrat z možností, napsat do políčka nebo z poslechu.

Proč zrovna forma farmaření? Políčka musíte nakupovat a každé políčko stojí určitý počet surovin, které získáváte za správné odpovědi a následně prodáváte na trhu. Za utržený zisk z trhu nakupujete další políčka. Hra momentálně nabízí dostupné jazykové sady pro češtinu, angličtinu, španělštinu, francouzštinu, portugalštinu a němčinu.

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • 6 světových jazyků
  • Výuka zábavou
  • Mnoho slovíček
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Souhrnné informace
Autor:Syntactic Sugar s.r.o.
Domovská stránka:https://langevo.com/
Operační systém:Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)