The Last Stand: Union City

94%

Ovládání hry - The Last Stand: Union City

Pohyb/Skok
Střelba/Útok
Odstrčení
R
Nabít
B
Batoh
E
Interakce
1,2
Zbraně
Q
Změna
Sprint

Popis hry - The Last Stand: Union City

The Last Stand: Union City Máme tu pro vás další pokračování super hry The Last Stand! Tentokrát v jiné podobě, vyberte si obtížnost, Run and gun je jednodušší, vaše postava nemusí jíst, spát, hledat vodu a všude je moc munice. Obtížnost Survivor je už menší výzva, musíte hledat jídlo, vodu, je méně munice a hlavně musíte dodržovat spánek. Vyberte si postavu a hurá na to. Navazujte kontakt s místními, dělejte pro ně úkoly, možná se k vám i nějaký ten přeživší přidá. Každý level budete moci vylepšit své charakteristické rysy a schopnosti (je to velmi podobné jako ve hře Fallout). Zvládnete očistit vaše město od těchto zrůd?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

sraceVIP(Bakrťáci)

je to skvela hra sami survival ale kdibi tam bil multiplayer tak to hraju kazdi den proste super hra a zadni lagi a to na mim kompu je zazrak ani zadni nekonecni naboje je to ta nejlepsi hra na internetu jakou znam jenom ten multak by byl super

+ +1 -
srace

Mišo88

Niekto stiahol asi nejaký súbor čo je tam nekonečno nábojov, a staminy. Neuberalo zo staminy keď som bežal a nábojov keď som strielal tak neuberalo netrebalo ani nabíjať.

+ +1 -
Mišo88

Mišo88

Dr.House: Ja som túto hru prešiel asi 15 krát naozaj. Ja som si to dakde stiahol už neviem kde. A baví ma to tak preto som to prešiel tak veľa krát.smajl

+ +0 -
Mišo88

samikumik

fakt nejlepší hra hlavně survival protože to je fakt opravdová apokalipsa!!
klasický mod je ůplně v poho....smajl

+ +2 -
samikumik

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)