The Golden Bird Of Paradise

78%

Spuštěno: 757x | 16,32 MB

Ovládání

Popis

The Golden Bird Of Paradise Jste na dovolené, abyste si mohli konečně po dlouhé době odpočinout, ale váš osud rozhodnul jinak. Museli jste nakonec nouzově přistát v poušti a navíc jste ztratili i všechny věci. Navíc také nemáte tušení, že toto je pouze začátek vašeho dobrodružství. Cílem hry je v každém levelu najít všechny předměty ze seznamu.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Výborná hra - hledačka. Znám ji z dřívějška (na Game Top nebo My Real Games), kde jsem si je stahoval do počítače a po odehrání mazal. Tady je trochu problém, že nelze obraz zvětšit na celou obrazovku a malé předměty se těžko hledají. Naštěstí zatím to není časově omezeno. Vyžaduje to však angličtinu, protože předměty, které se mají hledat jsou pouze nazvány v AJ.

Edit 22:17: Odehrál jsem tuto verzi a dalo mi zabrat hledat potřebné věci. Jedná se však pouze o první část hry a po dohrání Vás to odkáže na stránky, kde si můžete koupit plnou verzi.


Ale i tato část je výborná.

Edit 22:17: Velice se mi líbí grafika.

+ +1 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)