Tap Heroes

NÁŠ TIP 83%

Spuštěno: 2891x | 18,01 MB

Ovládání

Popis

Tap Heroes Vydejte se s partou hrdinů na cestu za nebezpečím. Proti vám budou stát různě obtížná monstra, podle toho, jaký vyberete level. Hrdinové dávají monstrům poškození, můžete jim však pomoci klikáním na monstra. Za získané zlaťáky můžete nakoupit mnohá vylepšení.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

HugulVIP

Lvl 100 opravdu zajímavý. První drak a mlátí za 500. Je to v podstatě jen matematika jak musíte mít velký HP bar a za kolik a jak rychle musí léčit healer.

Já měl wariora na hp lvl 127. A healer mel staty abilit 107 / 95 / 80 (80 je jen pro info pro tuto abilitu maximum)

+ +0 -
Hugul

HugulVIP

Hugul: Tak lvl 150 pokořen. Nakonec jsme nechal hru spuštěnou 1,5 dne a vydělal dost zlaťáků na upgrade wariora a healera. Uvidíme co přinesel lvl 200. smajl

+ +0 -
Hugul

nevimjmeno2VIP(Rakeťákovci)

Naprosto libová hra. Hrál jsem na konkurenci, ale tam se hra všem sekala, ale tady je to v pohodě i když místy je to náročné. Hra má nádhernou retro grafiku a dobrý systém vylepšení. Vylepšujete jak vaše TAPY tak svoje hrdiny, které kupujete. Hra má plno statistik achievementů takže se za cca měsíc můžete dočkat závěrečného shrnutí jako ve hře Tap Tap Infinity. Jinak jen za dnešek jsem stihl 4372 tapů (kliků) smajl

+ +2 -
nevimjmeno2

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)