Raccon Racing

85%

Spuštěno: 142767x | 7,53 MB

Ovládání hry - Raccon Racing

Popis hry - Raccon Racing

Raccon Racing Tato hra s milou grafikou jistě pobaví i nejmenší uživatele, kteří často dokáží prostřednictvím šipek projet vyznačenou trasu rychleji, než mnozí starší. Jako roztomilá postavička v autíčku má jaždý možnost sbírat bonusy a oslabovat nebo zbrzdit své nepřátele a to za pomocí různých metod - například spánek, raketa, olejové skvrny a nebo dokonce miny.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

mariarVIP(Klubovna)

smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajljhhhgzuguujjjhzujuuuuuuuuuuuuuuuuuuzuzzzzzzzzyyxyyxcfžzýáursdfghmk,l.ô§-b bhnssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssss

fggggggggggghtczdrf dfsdddddddddddsghx

+ +0 -
mariar

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)