Mine Blocks

75%

Spuštěno: 171442x | 4,46 MB

Ovládání

Pohyb
E
Inventář
Umisťování
Akce

Popis

Mine Blocks Hra Mine Blocks je taková obdoba Minecraftu, akorát ve 2D. Objevujte svět, těžte suroviny a vytvářejte z nich věci a materiály, které budete používat k těžbě, stavbě nebo ke své obraně. Postavte si hrad a ubraňte se před příšerkami. Pokud chcete vykopat blok, najeďte červeným kurzorem na blok, klikněte a držte tlačítko myši, dokud se blok nerozpadne. Když chcete blok umístit, použijte kolečko myši (nebo čísla na numerické klávesnici) k vybrání předmětu z nabídky na dolní straně obrazovky. Poté držte Shift, namiřte zelený kurzor na požadované místo a klikněte. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

čiči tlapička(obři 100%)

To je opravdu nejhra zadarmo. Je to stejné jako minecraft ale jen to není ve 3D a pár věcí tam nejdou vycraftit ale je to prostě bomba. Hrozně mě baví pěstovat obilí a dělat z toho chleba. smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +2 -
čiči tlapička

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)