Min Hero: Tower of Sages

87%

Spuštěno: 21192x | 22,89 MB

Ovládání hry - Min Hero: Tower of Sages

Výběr
Pohyb
Pohyb
Interakce

Popis hry - Min Hero: Tower of Sages

Min Hero: Tower of Sages Velmi dobrá dobrodružná hra, ve které se vydáte na cestu několika světy. V každé úrovni budete muset porazit několik majitelů, kteří vlastní podobné potvory jako vy. Boje tu totiž fungují na principu tahu, kdy každé kolo můžete útočit s jednou příšerkou. Ty pak získávají zkušenosti a následně se jim zlepšují vlastnosti, kouzla nebo útoky.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

+ +0 -
honza159

vlasta2410

Tohle Jéééééééééééééééééééééé bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooožžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +1 -
vlasta2410

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)