Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker

90%

Spuštěno: 55627x | 13,58 MB

Ovládání hry - Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker

Popis hry - Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker

Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker Je tu další skvělá oblíkačka! Tentokrát na téma Pána prstenů a Hobita. Můžeš si obléci neomezené množství postav. Na výběr máš elfy, trpaslíky, hobity, lidi a čaroděje, všechny jako ženy i muže. Potěší tě velké množství oblečení, jejich barev a také mnoho doplňků. Takovou oblíkačku si nemůžeš nechat ujít!

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

s o v a

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
s o v a

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)