Grindcraft

80%

Spuštěno: 62139x | 4,75 MB

Ovládání

Popis

Grindcraft Parádní klikačka přímo z minecraftu. Těžit budete dřevo, hlínu, kámen, železo nebo uhlí. Následně z těchto surovin budete vyrábět různé pracovní nástroje, zbraně nebo stavební věci. Vždy, když najedete kurzorem na nějakou věc nebo suroviny a chvíli počkáte, tak se vám ukáže, co je potřeba k výrobě daného předmětu. Pečlivě si projděte všechny předměty, ať máte přehled. Také je dobré si co nejdříve udělat postavičky, které budou automaticky těžit.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

honza21x

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚSSSTÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl......a.t.d. ...

+ +2 -
honza21x

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)