Drift Racers

78%

Ovládání hry - Drift Racers

Popis hry - Drift Racers

Drift Racers Parádní závodní hra, ve které budete soupeřit s dalšími dvěma závodníky na okruhu. V každém levelu bude těžší obtížnost a ovládání auta taky není nic moc. Snažte se hlavně nenarazit.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

12 levelů hezké závodní hry. Autíčko sleduje tvoji polohu myši a nebýt svodidel na bocích dráhy, tak je asi nehratelná. Se svodidly se dá rychle nacvičit, jak driftovat zatáčky a všechny kola se dají vyhrát na první pokus. Musíš se však hned na začátku pokusit jim ujet, aby tě nezavřeli. Do dalšího kola se dostaneš, když neprohraješ závod.smajlsmajlsmajlsmajl

+ +1 -
otto46

KurkaVIP(Šikulkovia)

otto46: Hrát závodní hry na myši je jako hrát šachy na klávesnici ... prostě děsné. Pokusím se dohrát, zatím v 8. kole, ale stejně daleko raději hraju na klávesnici, tam se projeví zručnost rukou. Tady je to s myší relativně o náhodě, jak se auto otočí. Když už jede pozpátku, tak je dobrý LTM pustit a znovu zmáčknout. Auto se pak rozjede správným směrem.
A ještě doplním, že lze skončit i na 2. místě pro postup dál.

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)