Commando 2

86%

Spuštěno: 129070x | 0,00 MB

Ovládání hry - Commando 2

Pohyb
E
Změna zbraně
Míření
Střelba

Popis hry - Commando 2

Commando 2 Commando 2 je skvěle zpracovaná střílečka, ve které bude vaším úkolem probojovat se přes hordu nepřátel a úspěšně splnit misi. Na výběr máte velké množství zbraní od nože, přes pistolkou, až po samopal či kulomet. Nepřátel je však mnoho, proto budete muset vynaložit veškeré úsilí, abyste svou misi dotáhli do vítězného konce.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

klofi

  bozi hra

  + +10 -

  Komentáře

  Vojín Fanda(Youtube is Fajne.)

  sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

  + +0 -
  Vojín Fanda

  Nový komentář

  Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


  Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)