Color Wheel

74%

Spuštěno: 1815x |

Ovládání

Ovládání

Popis

Color Wheel Cílem této postřehové hry je nahrát co nejvíce bodů. Na hrací ploše se nachází kolo otáčející se střídavě do obou stran. Vaším úkolem bude kolo zastavit v pravou chvíli tak, aby barva na kole byla stejná jako barva střelky.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

otto46VIP(Klubovna)

Dobrá a rychlá hra na postřeh. Nevím proč jsou na kole barvy tři krát, když stačí minout první správnou barvu a je konec. Stačilo by nechat jen třetinu kola. Na můj postřeh to není - dostal jsem se jen do kola 8 - zisk 8 bodůsmajlsmajlsmajlsmajl Nejhorší je pro mně, když se objeví barva vedlejšího pole a to nestíhám kliknout.

+ +1 -
otto46

KurkaVIP(Šikulkovia)

otto46: smajl Stačí, když to přejede jednou a seš v háji ... to je teda hra smajl Jdu se zlepšovat smajl A nejdříve jsem si ani nevšiml barvy střelky a divil se, proč je konec smajl
A taky tam mohli dát jiné barvy, ta žlutá s tou ... světle zelenou nebo co to je, tak to se mi nějak moc často plete smajl

Edit 21:56: otto46: Tak jo, zatím level 13 a 12 bodů, tak uvidíme, zda to má konec smajl

+ +0 -
Kurka

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)