Big Head Football

78%

Spuštěno: 12563x | 1,60 MB

Ovládání hry - Big Head Football

Pohyb/Skok
Kop

Popis hry - Big Head Football

Big Head Football Zahrajte si fotbal s těmi nejznámějšími fotbalisty světa. Vyberte si hráče, za kterého budete hrát a nastřílejte soupeři co nejvíce gólů. Dávejte si pozor, počítač umí být velice zákeřný. Máte na to porazit je všechny?

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

oselposel(sfgame)

jsvsvksmajl

Edit 13:40: dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddsmajl

+ -1 -
oselposel

xmajdalenaVIP(Posádka raketky)

Tak jsem si to zkusila a dopadla jsem asi jako ti "naši slavní"
Dostala jsem výprask,ale na rozdíl od nich mě za to nikdo nedá ani vindru.
Je to vaše pánové,můžete se předvést.smajl

+ +0 -
xmajdalena

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)