1943 D.C.

78%

Spuštěno: 828x |

Ovládání hry - 1943 D.C.

Popis hry - 1943 D.C.

1943 D.C. Parádní hra ve stylu hledání min. Jako velitel vojenské jednotky máte před sebou nebezpečnou misi. Splníte ji pouze tak, že vyčistíte pole od min, aby vám přežilo co nejvíce vojáků.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

KurkaVIP(Šikulkovia)

Tak oproti klasickému hledání min mě tenhle "paskvil" moc nenadchl. Vydržel jsem 3 kola.
Co se mi nelíbí je fakt, že musíte klikat na políčka jednotlivě, ale to by se dalo přežít, horší fakt je ten, že pokud se překliknete, tak už se to nedá vrátit nazpět. Buď budete mít štěstí, a po druhém kliknutí se objeví políčko s číslem, nebo mina, a přijdete o panáčka. Možné nejhorší je fakt, ale to je asi cílem hry, že v každém kole, aspoň v prvních třech, které jsem hrál, to tak platilo, nemůžete označit všechny miny, takže zákonitě o nějaké panáčky přijdete.
Jak jsem psal, vydržel jsem 3 kola s celkovým skore 990 a ze startovního počtu 130 vojáků mi jich zbylo 103.

+ +1 -
Kurka

otto46VIP(Klubovna)

Kurka: Souhlasím, že se to s původními minami nedá srovnávat. Tady hra končí, když označíš všechny miny (použiješ je a ukazatel počtu min se vynuluje, přitom nemusíš mít označeny všechna pole) a i když to není správně, tak se hra zasekne a lze jen pustit vojáčky přes minové pole. Až pak zjistíš, zda přešli všichni bez úhony, nebo někdo vybouchne. Podle toho se načítají body.smajlsmajlsmajl

+ +0 -
otto46

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)