World of Warplanes

Společnost Wargaming přináší svůj druhý počin na Vaše obrazovky! Kdo zná první hru World of Tanks (WoT), tak již z názvu mu bude jasné, že tentokrát se bude jednat o vzdušné souboje stíhačů první a druhé světové války.

Herní rozhraní opět nabídne hangár s Vaším stojem, výzkumný strom, servis letadla a možnost jeho úpravy. Ve výzkumu najdete 4 národy – Rusko, USA, Německo a Japonsko. Každý národ, krom Japonska, má dvě hlavní větvě letounů. Jedná se o lehké a těžké stíhače. Za žetony (ve WoT zlaťáky) můžete opět koupit i některé speciální letouny.  Samozřejmostí jsou legendární letouny jako P-51 Mustang, IL-2 nebo Messerschmitt.  

Jakmile si vybere stroj, se kterým budete chtít létat a dál postupovat výzkumem dané země, můžete si taktéž vybrat druh bitvy. Samozřejmostí je klasická bitva nebo letka, kde můžete bojovat bok po boku s kamarády. Další možností jsou cvičné lety, ale hlavně týmové lety, kde můžete založit bitvu. Vyberete mapu, rozmezí povolených tříd letadel a pak už jen počkáte, jestli se k Vám někdo přihlásí, pokud ne, můžete zvolit počítačem řízené hráče.

Za každou bitvu, které se budete účastnit, dostanete zkušenostní body a peníze. Pokud vlastníte prémiový účet, tak budete dostávat dvojnásobek. Každý den navíc získáte 2 násobek zkušeností za první vyhranou bitvu dne.

 

zpět na seznam článků

Autor: Wargaming.net   |   Publikováno: 07. 08. 2013   |   Zobrazeno: 9896x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)