Wewaii

Máte rádi slunce, pláže a moře? Máte někdy na dovolené pocit, že byste hotel zvládli navrhnout lépe? Pak pro Vás není lepší hra než právě Wewaii. Je to stavitelská on-line prohlížečová hra, do které se stačí jednoduše registrovat a bez nutnosti stahování můžete začít budovat své vlastní přímořské rekreační středisko.

Vybuduj vlastní hotel

Popusťte uzdu své fantazii a zařiďte ten nejlepší a nejkrásnější hotel, jaký kdy kdo viděl. Starejte se o své hosty tak, aby byli spokojení. Navrhni pro ně ty správné atrakce a činnosti. Za spokojené hosty pak dostaneš zkušenosti, které ti umožní tvůj prázdninový ráj ještě zdokonalit a rozšířit. Když se ti potom povede opravdu dobře, získáš různá ocenění a medaile, kterými se můžeš pochlubit svým spoluhráčům a kamarádům.

Wewaii již několikrát získala ocenění v kategorii nejlepší Tycoon hra a jistě nejen proto, že nabízí tak širokou paletu možností při zařizování tvého hotelu a jeho okolí.

 

zpět na seznam článků

Autor: TG Nord GmbH   |   Publikováno: 30. 09. 2011   |   Zobrazeno: 8486x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)