War Thunder

Moskevská společnost Gaijin Entertainment (tvůrci slavných bojových simulátorů IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey na Xbox 360 a PS 3, na PC Wings of Prey), již minulý rok představili výborný MMO letecký simulátor War Thunder.

Gaijin Entertainment jsou ostřílení hoši, kteří vědí jak dělat letecké simulátory. Hra je velmi skvěle propracovaná a nabídne vám hned tři módy hraní. Arkádová bitva, která je dobrá pro začátečníky, kde máte dva týmy o 16 hráčích na každé straně letadla jiné národnosti. Poškození a fyzika je velmi zjednodušená, stejně jako manévrovatelnost letadla. Jde o to získat převahu na zemi, málokdy se stane, že se postřílí všechna letadla navzájem. Historické bitvy jsou pro zkušenější hráče, ve které už je mnohem reálnější fyzika, střelba, poškození a ovladatelnost letadla. Když jdete do střemhlavého letu, tak vám může urvat i křídla! Při velkém manévrování může váš pilot omdlít a hlavně můžete si zahrát historické bitvy, které se opravdu odehráli jako bitva o Británii, Stalingrad, El Alamein a další skvělé bitvy druhé světové války. Poslední mód je ‚Full real‘, který splňuje všechny aspekty pro skvělý bojový simulátor. Pohled je možný pouze z kokpitu letadla, létání je naprosto realistické, přetížení při manévrování i poškození letadla a střelba je o něco propracovanější než historická bitva.

Hra vám nabídne hned 5 národů – SSSR, USA, Japonsko, Velká Británie a Německo. Každý národ má ve výzkumu nejméně 5 větví letadel, které můžete zkoumat. Od stíhačů, těžkých stíhačů až po bombardéry se středním a dlouhým doletem. Můžete se prohánět v obávaných německých ‚Stukách‘ nebo ve slavných amerických P-51 Mustang nebo královských Spitfire! Na výběr je toho opravdová spousta a je jen na vás, které letadla budete zkoumat. Samozřejmostí jsou i vylepšení letadel a výzbroje, které můžete provádět. Velké plus je, že hráči co si platí VIP účet, nejsou o tolik zvýhodnění jako ti co si ho neplatí.

War Thunder chystá i tanky a lodě, které se budou moct utkat na jedné mapě o rozloze 300x300 kilometrů čtverečních! Na zimu se chystá i na konzole PS4 a dokonce multiplayer má být spojený i s hráči na PC, takže se máme na co ještě těšit!

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Gaijin   |   Publikováno: 30. 08. 2013   |   Zobrazeno: 7565x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)