Undermaster

Máme tu další skvělou MMO pařbu z dílny společnosti Upjers. Tentokrát nepůjde o žádnou šílenou mlátičku, protože hlavním tématem je strategická výroba. Podívejte se do podzemí a vytvořte si vlastní život v podzemních tunelech.

Na začátku hry budete mít k dispozici několik místností, které však můžete dále rozšířit. V těchto místnostech budete zavádět vlastní výrobu všemožných předmětů, které následně prodáváte. Mezi tyto výrobky patří různé lektvary, zbraně, jídlo nebo nástroje. Do výroby se zapojují monstra, jako jsou skřeti, které můžete popohnat sukubami. V podzemí také najdete upíry, kteří mají vždy žízeň a proto je musíte posílat na lov, jinak vám sežerou pracující skřety.

Rozšiřujte své podzemí a snažte se vyrobit co nejvíce zboží na prodej. Vyměňujte si poznatky s přáteli a obdivujte navzájem výstavy v trůnních sálech. Hra nabízí až 6 různých podlaží podzemí, které můžete získat. 

zpět na seznam článků

Autor: Upjers   |   Publikováno: 17. 02. 2015   |   Zobrazeno: 2200x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)