Uncharted Waters

Pro milovníky akční 3D MMORPG her máme tu pro vás jednu hru, která by se vám mohla líbit. Na začátku se musíte zaregistrovat, stáhnout klienta, který vám poté stáhne celou hru (přes 3GB).

Vyberte si národnost, budete mít na výběr hned z 6 (Francie, Nizozemsko, Anglie, Benátky, Portugalsko a Španělsko). Potom si můžete vytvořit postavu podle vašich představ. Hra se odehrává někdy mezi 15. až 17. stoletím. Na to, že to je poměrně malá hra tak budete mít spoustu možností. Navíc, hra je stará už skoro 10 let musíme říct, že na tu dobu se může pyšnit svojí skvělou grafikou.

Vydejte se na neuvěřitelnou cestu po souši nebo po moři. Hra vám také umožní vyrábět nebo kupovat lodě a posádku. Obchodujte, objevujte nová místa, dobývejte neutrální města, bojujte jak na moři, tak i na souši.

Později ve hře budete mít možnost se připojit ke klanu (guild), ve které samozřejmě budete mít spoustu výhod, společný chat a spoustu dalších věcí. Snažte expandovat váš vliv a bohatství za hranice vašeho státu. Ze začátku je hra náročná na čas, protože než se dostanete skrz tutorial a získáte zaměstnaní tak v podstatě skoro nic neuděláte. Musíte být trpělivý, hra vás kompletně provede všemi možnostmi a prvky. Takže se nemůže stát, že nebudete vědět, co máte dělat.   

Jste připraveni vyplout na rozbouřené moře plné pokladů a nebezpečí? Stačí se pouze zaregistrovat a vaše dobrodružství může začít, přejeme vám příjemnou zábavu.

 

zpět na seznam článků

Autor: OgPlanet   |   Publikováno: 14. 03. 2014   |   Zobrazeno: 2133x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)