Travian

Travian je jedna z nejoblíbenějších a celosvětově nejhranějších prohlížečových her. Po jednoduché registraci se staneš součástí starověkého světa, ve kterém bude tvým úkolem vybudovat co největší impérium. A nemusíš na to být sám. Důležitou součástí hry je uzavírání přátelství a paktů s ostatními hráči.

Buduj a vylepšuj vesnici

Sám ale musíš pracovat na rozvoji svých vesnic a budování kvalitní armády. K tomu, aby si mohl mít více vojáků a stavět budovy a vesnice, ti budou sloužit suroviny, které získáš z polí a dolů. Nepodceňuj ani infrastrukturu a kvalitu svých vesnic (z počátku tedy jedné). Jako v reálném světě zde všechno souvisí se vším, a tak musíš kontrolovat své okolí, jestli tam není někdo, kdo by tě ohrožoval, nebo s kým by ses mohl naopak nově spřátelit.

Všechny události, ať již bojové, nebo jiné potom můžeš sledovat v pravidelných správách, které ti mohou hodně pomoci, když je správně využiješ. Takže s hodně štěstí a vůdcovské rozvahy!

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Travian Games   |   Publikováno: 14. 10. 2011   |   Zobrazeno: 7909x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)