Top Eleven

Všichni fanoušci fotbalu, je to tady! Představujeme vám vynikající online manažérský simulátor. Hra získala obrovský úspěch ve Francii, Izraeli, Itálii, Velké Británii a ve více jak 70 dalších zemích na Zemi! Hra se dá hrát online ve vašem prohlížeči a dokonce i na vašich telefonech (podporuje telefony se systémem Android a IOS). Co se týče registrace, nejlepší je se připojit přes Facebook, protože ti z vás, co vlastní novější telefony můžou mít problémy s propojením účtu. Samozřejmě se dá registrovat i přes oficiální stránky.

Na začátku si vyberte dresy, znak klubu úplně zadarmo, jenže další jakékoli změny jsou již placeny tokeny. Tokeny můžete získávat za každodenní připojení nebo za podepsání vysílacích práv na vaše zápasy a to nemusíte být ani připojeni. Nebo si je můžete koupit za opravdové peníze, když nemáte trpělivosti nazbyt.

Hra vám nabídne opravdu spoustu možností, jak vést váš tým a dovést ho až ke slávě ve všech soutěžích! Abyste měli nějakou šanci se pořádně umísťovat, musíte své hráče důkladně trénovat nebo jim sestavit  treningový plán. V zápasech taky rozhoduje kondice hráčů, takže když přepálíte slabší hráče na treningu tak je možné, že na zápase budou velmi unavení a mají velkou šanci se zranit.

Už od začátku hry jste zařazeni do nejnižší ligy ve hře. V této lize se utkáte 2x se 14 týmy (každý s každým). Nebojte se, že byste něco nevěděli, hra vás dostatečně provede, budete mít k dispozici i podrobné návody. Budete se moci starat i o váš vlastní stadion, takže si budete moci dělat co budete chtít.

Na pohled vám může přijít, že hra vypadá složitě a že jí musíte věnovat hodně času, jako většině onlinových her. U této hry vám stačí málo času a užijete si spoustu zábavy.

 

zpět na seznam článků

Autor: Nordeus Ltd   |   Publikováno: 11. 03. 2014   |   Zobrazeno: 3581x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)