The Soldiers

The Soldiers je hra, která Vás vrhne přímo do vřavy Druhé světové války. Stačí jednoduchá registrace, aby jste se prostřednictvím svého prohlížeče stali účastníky skvělé simulace jednoho z nejničivějších konfliktů všech dob, který zasáhl nejvíce území a nejvíce lidí vůbec.

Hra z prostředí 2. světové války

V reálném čase, navíc při střídání dne a noci budete mít za úkol bránit svěřené město. Aby se Vám to podařilo, musíte být ale opravdu dobrými stratégy. Nesmíte podcenit zásobování jídlem, municí, opevnění, stav samotných vojáků. Potřebné finanční prostředky pro budování kvalitní armády Vám potom zajistí zdroje v dolech, obilných polích, jezerech.

Samozřejmě se budete potýkat také s nedostatkem, ale ten musíte jako správní vojevůdci překonat a zvítězit i s málem. Užijte si tuto realistickou hru, která je věrným obrazem války od svého příběhu, až po zobrazení jednotlivých zbraní a uniforem vojáků.

 

zpět na seznam článků

Autor:   |   Publikováno: 30. 09. 2011   |   Zobrazeno: 14383x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)