The Settlers Online CZ

Internet nabízí mnoho zábavy a jednou z nich jsou i online prohlížečové hry. Jednou takovou online pařbou je i skvělá hra The Settlers online. V dalších řádcích si lehce přiblížíme o čem tato prohlížečová hra je. Pokud však budete chtít vědět více, musíte si ji zahrát :)

Tato budovatelská strategie, kde však i dobýváte je vlastně online reinkarnací úspěšné série strategických her The Settlers. Ve hře pak máte vlastní osadu, ze které můžete postupně vybudovat obrovské a všemocné království. Propracovanost je tu velmi dobře znát, protože pro každý materiál či výrobek musíte podstoupit celý proces výroby. Například k vytvoření jednoho vojáka budete potřebovat dřevo, ze kterého uděláte uhlí a měď, kterou musíte natěžit. Následně tyto komodity musíte smíchat a ze vzniklého bronzu vytvořit meč. No a tak to je prakticky se vším v této hře, což je velmi působivé. Znamená to totiž, že hra může zabavit na mnoho dlouhých večerů.

 

zpět na seznam článků

Autor: Ubisoft Entertainment   |   Publikováno: 10. 07. 2013   |   Zobrazeno: 5279x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)