Tera Online

Připravte se na neuvěřitelné dobrodružství ve hře TERA! Tera je akční fantasy MMRPG, s úžasnou grafikou a s výbornou ovladatelností postavy v boji. Připojte se do světa, kde vládne temnota. Vy jako hráč budete bojovat proti těmto temným silám, na záchraně celého světa se bude podílet 7 spojeneckých ras.

Na začátku si vyberte jednu ze 7 ras a pak budete mít na výběr až z 8 povolání! Každá rasa má jinou historii a na tom se bude odvíjet i váš příběh. Připravte se na skutečné souboje, kde bude rozhodovat každý váš pohyb a taktika. Tera vám může nabídnout plnou kontrolu nad vaší postavou! Plňte questy, získávejte zkušenosti, připojte se k cechu, účastněte se raidů a spoustu dalších věcí! Nemějte strach, že nebudete vědět co dělat, vždycky se najde nějaká dobrá duše, která vám poradí.

Tera nemůže nahradit staré dobré WoF nebo AoC, ale jistě splnilo vše podle očekávání a můžete se těšit na nový rozmanitý svět, nové postavy a příběhy. Takže směle do toho, a zkuste i vy zachránit svět před temnotou!

 

zpět na seznam článků

Autor: Gameforge   |   Publikováno: 25. 04. 2014   |   Zobrazeno: 2851x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)