Shakes a fidget hra online

Shakes a Fidget je skvělá zábavná online hra, která vznikla na motivy stejnojmenného komiksu autorů Oscara Panniera a Marvina Clifforda. Ten vycházel původně v němčině a byl parodií na hru World of Warcraft. Samotná komiks vypráví příběh malého kouzelníka Fidgeta, kterému ale kouzlení moc nejde. Díky tomu, jak je nešikovný se jednou setká s bojovníkem Shakesem. Ten na tom ale není o mnoho lépe. Utekla mu totiž celá armáda, zrovna ve chvíli, když sní šel do bitvy proti Hordě. Společně se potom vydávají hledat kouzelnou lysohlávku, protože má mít kouzelnou moc udělat toho, kdo ji vlastní velice mocným.

Fantasy svět

Ve hře Shakes a Fidget se potom ocitáte ve fantasy světě, kde si vytvoříte vlastní postavu a vydáte se vzhůru za dobrodružstvím. Můžete si vybrat, jestli budete člověk, elf, trpaslík, gnóm, démon, skřet, nebo temný elf. Své postavě potom zvolíte jedno ze tří povolání - kouzelník, bojovník nebo průzkumník. Hra se odehrává v mírně zjednodušeném městečku, kde je hospoda, strážnice, obchod, aréna, čaroobchod a stáje. Platidly je tu potom buď zlato nebo (v návaznosti na komiks) houbičky. Houbičky lze buď přirozeně najít, nebo je možné je za reálné peníze zakoupit. Takovým hráčům se potom říká „Houbičkáři“.

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Playa Games GmbH   |   Publikováno: 17. 10. 2011   |   Zobrazeno: 114203x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)