Rumble Fighter

Pouliční boje jsou zde! Zahrajte si parádní pařbu Rumble Fighter, ve které si vyberete vlastního bojovníka a s ním se vrhnete do víru pouličních bojů! Ve hře máte na výběr z těchto bojových tříd – Striker, Soul Fighter, Elementalist, Alchemist a Shaman. Každá třída se zaměřuje na jiný způsob boje a má rozdílné vlastnosti. Navíc, hra obsahuje speciální novinku, které se říká ExoCore. Tento systém umožní bojovníkovi přeměnu či transformaci do vyšší úrovně. Bojovník se tak stává mnohem silnější a má k dispozici nové vlastnosti a speciální předměty.

K výběru hra nabízí i dva herní režimy, Battle mode, který je zaměřen na přežití a hráč stojí proti nesčetnému počtu bojovníků, které musí porazit, než umře. Druhý mod je Rumble mode, který nabízí mnoho dalších bojových stylů. Tento mód je mnohem klidnější a hráč si může naplno užít bojového ducha své postavy.

zpět na seznam článků

Autor: OgPlanet   |   Publikováno: 11. 03. 2014   |   Zobrazeno: 1515x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)