Rising Cities

Rising Cities je skvělá budovatelská hra, kterou Vám přináší společnost Bigpoint. Hra se zabívá strukturou města a jeho budováním. Jako starosta si rozhodně neodpočinete a budete muset bdít ve dne v noci, abyste celé město uhlídali. Jako odměnu si pak budete moci nahrabat kapsy penězi!

 Hlavní je rozvoj!!

V této hře jde o plánování a rozvoj města, a taky o to, nahrabat si co nejvíce pro sebe! A jak to všechno získat? Jednoduše, stavěním městské metropole. Ovšem není to tak jednoduché, budete muset plánovat strategii, uvážlivě nakládat se zdroji a hlavně vnímat potřeby Vašich občanů.

Rozvíjejte ve Vašem městě průmysl, stavte a rozšiřujte elektrárny, ocelárny a stavebnictví. Dopřejte obyvatelům nadstandardní služby a rozšiřujte infrastrukturu domů.

Samozřejmě, jako v každé budovatelské hře, začínáte prakticky od nuly, musíte vybudovat základní malé městečko, abyste mohli postupně rozšiřovat až na super velkou metropoli.

Máte smysl pro cit a rovnováhu? Budovat město tak, aby byla ta pomezní čára mezi tím, co chcete Vy a co potřebuje město vyrovnaná? Tak neváhejte a ponořte se do víru rozvoje Vašeho města!!

 

zpět na seznam článků

Autor: Bigpoint   |   Publikováno: 14. 05. 2013   |   Zobrazeno: 4184x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)