RavenMarch

Firma Kabam vyvrhla novou strategickou hru, kterou si můžete zahrát i vy ve svém prohlížeči! Ravenmarch: Empire in Flames je strategická fantasy prohlížečová hra, která se odehrává ve středověkém fiktivním světě. Staňte se stavitelem měst a vojenským velitelem.

Napřed začněte s výběrem postavy a pokračujte na krátký tutorial, který vám představí základní budovy, základy boje a krátce vám shrne příběh. Později po vás bude vyžadováno, abyste si zvolili frakci, za kterou budete hrát. Budete mít na výběr z říše (The Empire) nebo z království (The Kingdoms), volba je pouze na vás.

Hlavním cílem této hry je vybudovat město a obrovskou a silnou armádu, dominovat ostatním hráčům, ale to všechno by nešlo bez ekonomického vývoje a strategického uvažování. Je také hodně důležité si najít spojence a uzavírat s nimi aliance a podepisovat vojenské a diplomatické dohody. Hru si můžete i platit, abyste mohli urychlovat stavby a vývoj.

Jako všechny ostatní free to play hry na portálu Kabam, Ravenmarch nevyžaduje po vás nic jiného, než pouhou registraci. 

 

zpět na seznam článků

Autor: Kabam   |   Publikováno: 25. 04. 2014   |   Zobrazeno: 1943x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)