Petra's Planet

Finské vývojářské studio vydalo novou hru dobrodružnou hru pro děti Petra’s Planet! Je to naučná hra, která ve svém virtuálním prostředí podněcuje dětskou zvědavost a povzbuzuje k prozkoumání ostatních kultur během hraní.

Ve hře můžete prozkoumat 4 oblasti na planetě. Sami v severní části Norska a Finska, Srí Lanku, Senegal a Jordánsko! Děti se tak mohou dozvědět něco nového o jiných kulturách a zvycích a ne jen to! Navíc můžete prozkoumávat i místní zvířata, terén a klima. Po kliknutí na zvíře se vám ukáže kartička s popiskem a navíc můžete s těmito kartami i zahrát.

Krom těchto zážitků a vzdělávání sim můžete užít i spoustu zajímavých mini her. Také se můžete střetnout i s ostatními hráči, kteří putují a prozkoumávají tento svět. Můžete s nimi komunikovat za pomocí chatového okna, smajlíků, předepsaných frází, výrazy a srandovními gesty. Navíc, své přátelé můžete pozvat i do svého domečku, kde si můžete povídat a nechat je prozkoumat vaše obydlí.

Tato hra je kompletně zdarma a celá v angličtině a může si jí zahrát i každý z vás! Rozhodně neváhejte a přijďte se také něco naučit. 

zpět na seznam článků

Autor: Dramaforum   |   Publikováno: 30. 06. 2014   |   Zobrazeno: 1196x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)