Nosgoth

Připravte se na pořádně rychlou střílečku, která se k vám blíží! Hra je od tvůrců legendární pařby Legacy of Kain a slibuje mnohé! Ve světě, kde se řežou upíři s lidmi, není čas na nějaké rozmýšlení či taktizování, protože se rovnou vrhnete do boje. Stačí si vybrat stranu a zmáčknout start! Každé kolo má deset minut a po uplynutí se prohodí strany. Hra za upíry je velmi rychlá a určena pro agresivní hráče. Upíři jsou totiž dost mrštní a mohou skákat vysoko i přes střechy. Své životy si pak dobijí pojídáním protivníků.

Lidští bojovníci jsou spíše pro defensivní typ hráče, mají zbraně a tedy i palebnou sílu. Neumí se však rychle pohybovat a už vůbec ne skákat přes střechy. Životy si pak dobíjí v určených altáncích. Ihned na první pohled je tedy poznat, že strany mají rozdílné herní prvky. Hra je teprve v alfa verzi, takže mnoho prvků a možností teprve přijde. Již teď však stojí za vyzkoušení.

zpět na seznam článků

Autor: Square Enix   |   Publikováno: 24. 11. 2015   |   Zobrazeno: 1727x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)