My Free Zoo

My Free Zoo je nová hra, která vás nezaměstná na pár minut, či hodin, ale právě naopak je to hra, která vyžaduje mnoho času a přemýšlení. Ale o co vlastně jde? My Free Zoo je hra, kterou je možné hrát prostřednictvím internetového prohlížeče. Je nutné se však, zaregistrovat. Po registraci se konečně můžete pustit do hry.

Hra vám ze začátku může přijít složitá, ale pro tento případ je zde takzvaný "rádce", ředitel Zimmermann, který vás obohatí o důležité zkušenosti. Naučí vás jak pečovat o zvířata, ohrady a v neposlední řadě i o samotné prostředí.

Po zaškolení si svou Zoologickou zahradu, můžete budovat úplně sami. Takže, bude jen na vás, kam umístíte ohradu, jaká zvířata budete nakupovat a jak váš byznys budete vést. Nicméně, nic není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Vaším prioritním úkolem v této hře, je nakupovat nová zvířata jako jsou tygři, vlci, lvi, pandy a jiné a za jejich pomoci přilákat, co nejvíce zákazníků. Důležitá je také stavba budov a stánků, které jsou velkým zdrojem financí.

Za každou věc, která ve vaší Zoologické zahradě přibude, dostanete herní body. Díky nim se posouváte do dalších úrovní a tím pádem se vám otevírají nové možnosti v koupi zvířat či rostlin. Obohacení Zoologické zahrady je i v tom ohledu nutné, abyste do své Zoologické zahrady přilákaly co nejvíce zákazníků. Pokud se jim vaše Zoologická zahrada nebude líbit, nebudete nabízet kvalitní služby nebo nové pavilony se zvířaty, prostě odejdou a vy tak můžete zkrachovat.

 

 

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Upjers.com   |   Publikováno: 25. 07. 2013   |   Zobrazeno: 9394x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)