MU Classic

Zahrajte si parádní RPG pařbu, která vychází z původní hry MU Online. Budete objevovat mnohé světy a nejrůznější místa po celé mapě. Budete se utkávat s nepřátelskými nestvůrami a vojáky a bojovat na život a na smrt. Můžete si dokonce vybrat i povolání, které chcete provozovat. Vybrat si můžete lučištníka, zloděje, kouzelníka, bojovníka nebo elfa. Vybranou postavu můžete následně ošatit a vybavit zbrojí. Na výběr máte více jak 50 tisíc kusů vybavení. Následně získáváte zkušenosti a vaše postava se pak dále rozvijí.

Jakmile se vydáte do světa MU, budete moci plnit úkoly a získávat za ně zkušenosti. Další zkušenosti získáte zabíjením nepřátel, ze kterých vypadnou i nějaké věci. Zkušenosti můžete také získat z vyrobených vynálezů. Ve hře jsou samozřejmě obchodníci, kterým můžete prodávat věci nebo věci nakupovat. Důležité pro vybavení jsou i artefakty, díky kterým budete moci kombinovat vybavení mezi sebou. 

zpět na seznam článků

Autor: NGames Interactive Limited   |   Publikováno: 28. 02. 2015   |   Zobrazeno: 1531x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)