Metin 2

Ve hře Metin 2 se ocitnete v úžasném světě fiktivního orientálního kontinentu, kde budete moci dokázat svou sílu, odvahu, chytrost i čest. Tato země se skládá ze tří království Shinso, Chunjo a Jinno, která byla za dob vlády a ochrany dobrého dračího boha šťastná, spokojená a žila v míru.

Vše se změnilo v době, kdy na tuto krásnou zem začaly dopadat zlověstné kameny Metin. Ty proměnily zvěř ve stvůry, rozbrázdily úrodnou zem a postavily království proti sobě. Ty si teď musíš vybrat, na stranu kterého království se přidáš a kterému propůjčíš své síly.

Staň se mistrem bojového úmění

Můžeš se stát pánem/paní hradu, členem cechu, jezdit na koni, ale hlavně se účastnit nejrůznějších úžasných dobrodružství. Při těch (a kvůli nim) se naučíš starodávné exotické umění boje, aby si se mohl postavit všem záludným nepřátelům.

Hodně odvahy a síly v této krásně graficky zpracované prohlížečové hře, které se může zadarmo zúčastnit každý, kdo má rád dobrodružství a přístup k internetu.

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Ymir Entertainment   |   Publikováno: 30. 09. 2011   |   Zobrazeno: 16905x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)