Lord of The Rings Online

Lord Of The Rings Online je MMORPG hra, ve které se budete moci plně ponořit do fantasy světa podle slavné knížky od J.R.R. Tolkiena. LOTRO vás přenese do časové osy událostí příběhu a povede vás skrz Středozem až do Mordoru. Po cestě vás čeká velké dobrodružství, spousta soubojů a úkolů, které musíte splnit.

Budete mít na výběr ze 4 základních ras: člověk, elf, trpaslík nebo hobbit. Potom si vyberte 1 z 9 povolání, která jsou inspirována podle postav z knížek. Burglar (Bilbo Baggins), Lore-Master (Elrond Halfelven, Champion a spoustu dalších. Na vaší neuvěřitelné cestě potkáte mimořádné hrdiny a spoustu jiných, kteří vám budou dávat úkoly.

Jako každá z lepších onlinovek vám také nabídne široký a rozsáhlý svět, ve kterém budete putovat, bojovat a tvořit. Craft je velmi propracovaný a bude toho opravdu hodně, co si budete moct sami vyrobit.  Také se můžete těšit na velké dungeony, unikátní předměty a obrovské boje. Navíc, hra je kompletně bezplatná, ale je tu samozřejmě možnost platit měsíční poplatky, které vám umožní nakupovat nové vybavení a rozšířený obsah. Nemějte strach, že byste nevěděli, co máte dělat. Vždycky se najde nějaká ta dobrá duše, která vám poradí.

Budete se moct těšit na PvE i PvP boje. Hra není moc náročná na grafiku, takže si ji může užít každý z vás. Vývojáři z firmy Turbine, neustále vylepšují herní možnosti a příběh, takže se budete moct těšit na spoustu dalších dobrodružství

 

 

zpět na seznam článků

Autor: Turbine   |   Publikováno: 31. 03. 2014   |   Zobrazeno: 3794x


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)